TDK CGA2B2C0G1H221J050BD
50V 220pF C0G 卤5% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK CGA2B2C0G1H221J050BD.
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 7 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
60,278
Authorized Distributors
5
Capacitance
220 pF
220 pF
220 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Pièces détachées
Yageo GroupC0402C221J5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF C0G 0402 5%
Samsung Electro-MechanicsCL05C221JB5NNNC
TAIYO YUDENUMK105CG221JV-F
0402 220 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
0402 220 pF 50 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Descriptions
Descriptions de TDK CGA2B2C0G1H221J050BD fournies par ses distributeurs.
Mlcc,0402,c0G,50V,220Pf,0.5Mm/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk CGA2B2C0G1H221J050BD
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00022uF, Surface Mount, 0402
Multilayer Ceramic Chip Capacitors, Capacitance=220pF, LxWxT:1x0.5x0.5mm
EIA CASE SIZE: 0402, VOLTAGE: 50, CAP VALUE: 221, TOL: +/-5%, THICKNESS: 0.50 +/-0.10