TDK B82794C0686N465
Common Mode Chokes Dual 68mH 10kHz 200mA 3.4Ohm DCR SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B82794C0686N465.
TDK
Datasheet9 pagesIl y a 16 ans
element14 APAC
Farnell
EPCOS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 400mA 3Ohm 10kHz 21mm
Power Line Choke, Ring Core, 68Mh, 0.2A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82720H0015A035
Common Mode Choke, 68000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 68000uH 10kHz 0.6A 1.97Ohm DCR Thru-Hole Box
Descriptions
Descriptions de TDK B82794C0686N465 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Filters / Chokes, Rated current=0.2A, L x W x T :
CHOKE, COMMON MODE, 68MH, 0.2A; Rated Current: 200mA; Inductance: 68mH; Product Range: B82794 Series; Impedance: -; Common Mode Filter Case: 14.5mm x 13.3mm x 10.8mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (07-Jul-
CHOKE, COMMON MODE, 68MH, 0.2A; Inductance:68mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; DC Resistance Max:3.4ohm; DC Current Rating:200mA; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:8; Core Material:Ferrite; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Core Material:Ferrite; DC Current Max:200mA; Inductor Type:Common Mode Choke; Package / Case:SMD; Resistance:3.4ohm