TDK B82732F2601B1
Common Mode Chokes Dual 68000uH 10kHz 0.6A 1.97Ohm DCR Thru-Hole Box
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B82732F2601B1.
_legacy Avnet
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Future Electronics
Pièces détachées
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 400mA 3Ohm 10kHz 21mm
Power Line Choke, Ring Core, 68Mh, 0.2A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82720H0015A035
Common Mode Chokes Dual 68mH 10kHz 400mA 3Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 68mH 10kHz 200mA 3.4Ohm DCR SMD T/R
Descriptions
Descriptions de TDK B82732F2601B1 fournies par ses distributeurs.
B82732 Series 68mH 10kHz 600mA 1.97Ohm Common Mode Choke
Choke, Common Mode, 68 mH, 600 mA