TDK B82731M2901A030
CMC 15MH 900MA 2LN TH / 15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 600mOhm (Typ)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B82731M2901A030.
TME
Datasheet7 pagesIl y a 9 ans
Newark
element14 APAC
EPCOS
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN114-1-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 1A 375mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1.3A 0.43Ohm DCR Thru-Hole Box
General Purpose Inductor, 15000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityRN112-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.4Ohm (Typ)
Descriptions
Descriptions de TDK B82731M2901A030 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.9A 0.6Ohm DCR Thru-Hole Tray
Power Line Chokes, L=15mH Rated current=0.9A, LxWxT:21mmx15mmx20.5mm
15mH@10kHz 600m惟 2 Plugin Common Mode Filters ROHS
General Purpose Inductor, 15000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
250V 900mA 2 15mH@ 10kHz 600m¦¸(Typ) , 21mm*15mm*20.5mm
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 900mA 600mOhm 10kHz 21mm
CHOKE, D CORE, 15MH, 0.9A; Inductance: 15mH; Rated Current: 900mA; Product Range: B82731M Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 900mA; DC Current Rating: 900mA; DC Resistance Max: 0.6ohm; I