TDK B82730U3401A020
15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.4Ohm (Typ)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B82730U3401A020.
TDK
Datasheet7 pagesIl y a 27 ans
Newark
element14 APAC
Factory Futures
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 15000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 400mA 1.35Ohm DCR Thru-Hole Box
Ind Power Line Choke 15mH -30% to 50% 10KHz Ferrite 400mA PC Pin Cardboard
TE ConnectivityRN212-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN114-1-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 1A 375mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEH28-2.0-02-15M-X
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-2.0-02-15M-X
Descriptions
Descriptions de TDK B82730U3401A020 fournies par ses distributeurs.
Tray DUAL IN-LINE 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 400mA 2.4Ohm 10kHz 16.5mm
Choke, Common Mode, General Purpose, 15 mH, 400 mA
CHOKE, U CORE, 15MH, 0.4A; Inductance: 15mH; Rated Current: 400mA; Product Range: B82730U Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 400mA; DC Current Rating: 400mA; DC Resistance Max: 2.4ohm; I