TDK B72220S2681K101
B722 Series 895 V 680 Vrms 1815 V Clamp 10 kA 340 pF AdvanceD Leaded Varistor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72220S2681K101.
TDK
Datasheet35 pagesIl y a 8 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Pièces détachées
B722 Series Ø20 mm 1 W 510 Vrms 670 VDC Radial Lead Epoxy Coated Varistor
LittelfuseTMOV20RP510E
TMOV® Series 670 VDC 510 V RMS 1355 V Clamp 10000 A 350 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseTMOV20RP510M
VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM / 820 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm 3-Lead
LittelfuseV20E550P
UltraMOV® Series 745 VDC 550 V RMS 1500 V Clamp 10000 A 300 pF Radial Varistor
Var MOV 550VAC/745VDC 10000A 910V Thru-Hole Radial Bulk
PanasonicERZ-E14A102
Varistor;MOV;1000V;7.5KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A102
Descriptions
Descriptions de TDK B72220S2681K101 fournies par ses distributeurs.
Var MOV 680VAC/895VDC 10000A 1100V Thru-Hole Radial Bulk
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=680Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=10000A
1.1KV 10KA 1 990V 1.21KV 895V 680V 440J 340pF@1kHz 21.5mm*26mm
Bulk 1 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.815kV 100A 10% 1W
TVS Varistor, 680 VAC, 895 VDC, B722 AdvanceD, 1.815 kV, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Varistor, 440J, Through Hole Mount
Varistor, Mov, 1.815Kv, Disc 20Mm; Voltage Rating Vac:680V; Voltage Rating V Dc:895V; Product Range:B722 Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:1.815Kv; Varistor Case Style:Disc 20Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72220S2681K101