TDK B72214S2621K101
VARISTOR 1KV 5KA DISC 14MM / 1 kV 5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72214S2621K101.
LKR
Datasheet35 pagesIl y a 8 ans
HQonline
Newark
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Varistors; BOURNS; MOV-14D102K; 1.65 kV; 825 V; Radial, Through Hole; 200 pF
LittelfuseV660LA50AP
LA Series 850 VDC 660 V RMS 1820 V Clamp 4500 A 200 pF Radial Lead Varistor
Var MOV 460VAC/615VDC 5000A 750V Thru-Hole Radial Bulk
PanasonicERZE10A911
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZE10A911 Varistor
VARISTOR 1.1KV 4.5KA DISC 14MM / 1.1 kV 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
LittelfuseV14E625P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
Descriptions
Descriptions de TDK B72214S2621K101 fournies par ses distributeurs.
B722 Series 1000 V 5000 A Through Hole 15.5 mm Disc Metal Oxide Varistor
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=625Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=5000A
Metal 1 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.65kV 50A 10% 0.6W
1KV 5KA 1 900V 1.1KV 825V 625V 200J 200pF@1kHz 15.5mm*19mm
Var MOV 625VAC/825VDC 5000A 1000V Thru-Hole Radial Bulk
TVS Varistor, 625 VAC, 825 VDC, B722 AdvanceD, 1.65 kV, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
900V~1100V 5kA Radial Leaded Varistors ROHS
VARISTOR, MOV, 1.65KV, DISC 15.5MM
825V 625V 1kV Plugin Varistors ROHS