TDK B72214S2461K101
Varistor, Radial, Vv 750 V, 5000 A, 615 V (DC), 460 V (AC), ±10 %, 0.6 Va (AC), 150 J
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72214S2461K101.
Burklin Elektronik
Datasheet35 pagesIl y a 8 ans
Farnell
Newark
_legacy Avnet
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicERZ-E10A751
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 750V
LittelfuseV14E510P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
Var MOV 510VAC/670VDC 5000A 820V Thru-Hole Radial Bulk
VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM / 910 V 5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
LittelfuseV480LA40AP
LA Series 640 VDC 480 V RMS 1240 V Clamp 4500 A 270 pF Radial Lead Varistor
PanasonicERZ-E10A681
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 680V
Descriptions
Descriptions de TDK B72214S2461K101 fournies par ses distributeurs.
Var MOV 460VAC/615VDC 5000A 750V Thru-Hole Radial Bulk
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=460Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=5000A
Metal 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.24kV 50A 10% 0.6W
750V 5KA 1 675V 825V 615V 460V 150J 320pF@1kHz 15.5mm*19mm
TVS Varistor, 460 VAC, 615 VDC, B722 AdvanceD, 1.24 kV, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
675V~825V 5kA Radial Leaded Varistors ROHS
VARISTOR, MOV, 1.24KV, DISC 15.5MM
615V 460V 750V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 150J, Through Hole Mount
VARISTOR, MOV, 1.24KV, DISC 15.5MM; Voltage Rating VAC: 460V; Voltage Rating V DC: 615V; Product Range: B722 AdvanceD Series; Clamping Voltage Vc Max: 1.24kV; Varistor Case Style: Disc 15.5mm; Varistor Type: Metal Oxide Varist