TDK B57550G1103F
NTC THERMISTOR FOR TEMPERATURE MEASUREMENT NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B57550G1103F.
Newark
Datasheet22 pagesIl y a 11 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3103JB0 NTC-Resistor wired up
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3102JB0 NTC-Resistor wired up
NTC THERMISTOR FOR INRUSH CURRENT LIMITING NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
NTCLE100 Series NTC 3.3 kOhm ±0.75 % Radial Leaded Standard Precision Thermistor
PTC Thermistors for Overcurrent Protection, Max. operating voltage=30V, Rated resistance=0.8Ω
82 Ohm 20% Tolerance Radial Through Hole PTC Thermistor
Descriptions
Descriptions de TDK B57550G1103F fournies par ses distributeurs.
Epcos 10kOhms 32mW Measurement NTC Thermistor; 7s; 1.3 (Dia.) x 2.2mm
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin Radial 3478K >= -3.5 Bulk Automotive
Thermistor Type:Bead, Radial Leaded; Resistance (25°C):10Kohm; Product Range:B57550G Series; B-Constant:3625K; B-Constant Tolerance:± 1%; Probe Material:-; Lead Length:71Mm; Operating Temperature Min:-55°C; Qualification:Aec-Q200 Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57550G1103F.