TDK B32922C3684M189
Epcos B32922 680nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-20%; Through Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32922C3684M189.
TDK
Datasheet28 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
TME
ODG (Origin Data Global)
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI368040P1M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR71PI36804030M
Radial FILM CAPACITOR R71 275V 0.68muF ±20% 0.709Lx0.433W 18.00mmx11.00mm
Descriptions
Descriptions de TDK B32922C3684M189 fournies par ses distributeurs.
Suppression Cap, 0.68Uf, Class X2, 305V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32922C3684M189
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 680nF 305V
EMI Suppression Capacitors, 0.68uF, 305Vrms AC, 11m(W) x 18.5m(H) x 18m(L)
X2 capacitor Temperature range: -40 ... 110 °C Capacitance tolerance: ±20% Dielectric: Metallised Polypropylene Film IEC-climate category: 40/105/56 Packaging: Reel Pitch: 15 mm Capacitance: 680 nF Leg length: 6 mm Rated voltage: 305 VAC ø d: 0.8 mm