TDK B32672P5154K
Cap Film 0.15uF 520V PP 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32672P5154K.
Future Electronics
Datasheet27 pagesIl y a 9 ans
Datasheet18 pagesIl y a 12 ans
Pièces détachées
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 150nF, 310VAC, 630VDC, 10%
Yageo GroupR75LI31504000K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR71PI31504030K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2W154K
Cap Film 0.15uF 450V PP 10%( 13 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
PanasonicECWFE2J154K
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TDK B32672P5154K fournies par ses distributeurs.
B32672 Series 520 V 0.15 uF ±10 % Through Hole Film Capacitor
METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CAPACITOR Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKP PFC 0.15µF 10% 520Vdc LS 15mm