TDK B32654A684K
Epcos B32654 680nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32654A684K.
IHS
Datasheet39 pagesIl y a 13 ans
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Pièces détachées
Film Capacitor, Polypropylene, 875V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR474R36805001K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR474R368050A1K
Film Capacitor, Polypropylene, 750V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TDK B32654A684K fournies par ses distributeurs.
B32654 Series 1 kV 0.68 uF ±10% LS=27.5 mm Wound Metallized PP Film Capacitor
CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC RADIAL