TDK B32653A4474J000
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32653A4474J000.
TDK
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
EPCOS
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECW-FD2W474JB
Ecwf(D), Met Polyprop Film Cap, Rad Lead Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECW-FD2W474JB
Cap Film 0.47uF 400V PP 5% (26 X 7 X 16.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 100C Bulk
PanasonicECWF2W474JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W474J
Yageo GroupR75MN34704030J
Descriptions
Descriptions de TDK B32653A4474J000 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.47uF 400V PP 5% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 110C Automotive Bulk
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.47uF, 400V DC, 8.5mm(W) x 16.5mm(H) x 26.5mm(L)
CAPACITOR, 0.47UF 400V; Capacitance: 0.47µF; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Dielectric Type: Polypropylene (PP); Voltage Rating: 400V; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Lead Spacing: 22.5mm; Operating Temperature Ran