TDK B32653A0333J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32653A0333J000.
TDK
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
EPCOS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR75QI23305000J
Yageo GroupR76QI23304040J
Yageo GroupR75QI2330AA00J
Descriptions
Descriptions de TDK B32653A0333J000 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.033uF, 1000V DC, 6mm(W) x 15mm(H) x 26.5mm(L)
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
CAPACITOR, 33NF 1000V; Capacitance: 0.033µF; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Dielectric Type: Polypropylene (PP); Voltage Rating: 1kV; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Lead Spacing: 22.5mm; Operating Temperature Rang