TDK B32652A2102J189
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32652A2102J189.
TDK
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
EPCOS
Ciiva
Newark
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.001uF 2000V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupPHE448SB4100JR06
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount, 7122
PanasonicECW-HA3C102JB
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR73TI1100SE00J
Descriptions
Descriptions de TDK B32652A2102J189 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.001uF, 2000V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
Radial FILM CAPACITOR B32652 700V 1000pF ±5% 0.709Lx0.197W 18.00mmx5.00mm
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Capacitor; Capacitor Dielectric Type:Polypropylene; Capacitance:0.001µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:2000VDC; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Series:MKP; Capacitor Case Style:Radial Leaded ;RoHS Compliant: Yes