TDK B32562J3105K289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32562J3105K289.
TDK
Datasheet46 pagesIl y a 7 ans
_legacy Avnet
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Cap Film 1uF 100V PET 10% (11.5 X 4.5 X 6.9mm) Radial 10mm 125°C Ammo Pack
Cap Film 1uF 100V PET 10%( 11.5 X 4.5 X 6.9mm) Radial Stacked 10mm 125C Bulk
PanasonicECQ-E2105KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2105KB
Capacitor Film 1uF 250 Volt PET 10% (15.3 X 7 X 14mm) Radial 12.5 mm 105C Bulk
Yageo GroupR82DC4100DQ60K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TDK B32562J3105K289 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 1uF 250V PET 10% (16.5 X 7 X 9.3mm) Radial Stacked 15mm 125C Ammo
FILM CAPACITOR DIP Film Capacitor 10% 1muF 250V
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 250V DC, 7mm(W) x 9.3mm(H) x 16.5mm(L)
Film Capacitors 1.0UF 10% 250V FILM CAP MKT SILVER