TDK B32560J6223K000
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (9 X 2.5 X 5.5mm) Radial 7.5mm 125C Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32560J6223K000.
TDK
Datasheet46 pagesIl y a 7 ans
Newark
Ciiva
EPCOS
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECQ-E4223KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,400VDC,0.022uF,10%,Blk ST
Yageo GroupR82MC2220Z350K
Film Capacitor, 0.022 uF, 200 V, 400 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82MC2220DQ50K
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive
Yageo GroupR82MC2220AA50K
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.022uF 400V PET 10% (10 X 4 X 8.5mm) Radial 7.5mm 125C Automotive Ammo Pack
Descriptions
Descriptions de TDK B32560J6223K000 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.022uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 5.5mm(H) x 9mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 22nF 200V
CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC 2DIP
CAP, 0.022µF, 400V, 10%, PET; Capacitance: 22000pF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32560 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Rad