TDK B32523Q6474K189
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (26.5 X 7 X 16mm) Radial Wound 22.5mm 125C Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32523Q6474K189.
TDK
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
_legacy Avnet
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date1989-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECQ-E2W474KH
Cap Film 0.47uF 450V PET 10% (12.7 X 7.7 X 16mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Yageo GroupR60MN3470AA30K
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 105C Automotive
Cap Film 0.47uF 450V PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive T/R
PanasonicECQE4474KF
CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD / 0.47 µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Yageo GroupR60MN34705030K
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.47uF 450V PET 10%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32523Q6474K189 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 400V DC, 7mm(W) x 16mm(H) x 26.5mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.47µF 10% 400Vdc LS 22.5mm