TDK B32522N6474K189
Cap Film 0.47uF 450V PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32522N6474K189.
TDK
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
element14 APAC
Newark
Ciiva
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Pièces détachées
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQE4474KF
CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD / 0.47 µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
PanasonicECQ-E2W474KH
Cap Film 0.47uF 450V PET 10% (12.7 X 7.7 X 16mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Yageo GroupR60MN3470AA30K
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 105C Automotive
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (26.5 X 7 X 16mm) Radial Wound 22.5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR60MN34705030K
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 105C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32522N6474K189 fournies par ses distributeurs.
Capacitor, met Polyester (Mylar),0.47Uf,400Vdc,10-% Tol,10+% Tol |Epcos B32522N6474K189
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 450V DC, 8.5mm(W) x 14.5mm(H) x 18mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 470nF 200V
FILM CAP MKT BOX 0.47µF 10% 450Vdc LS 15mm
CAP, 0.47µF, 450V, 10%, PET; Capacitance: 0.47µF; Voltage Rating: 450V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32522 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia