TDK B32521C3104J289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32521C3104J289.
Ciiva
TME
_legacy Avnet
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Pièces détachées
Cap Film 0.1uF 250V PET 5% (10 X 4 X 8.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR60IF3100AA6AJ
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Bag Automotive AEC-Q200
PanasonicECQ-E2104JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2104JB
Descriptions
Descriptions de TDK B32521C3104J289 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.1uF 250V PET 5% (13 X 4 X 7mm) Radial 10mm 125C Ammo Pack
FILM CAPACITOR, 0.1UF, 250V, RADIAL; Available until stocks are exhausted
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.10uF, 250V DC, 4mm(W) x 7mm(H) x 13mm(L)