TDK B32520C3104J189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32520C3104J189.
TDK
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
_legacy Avnet
Ciiva
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Pièces détachées
PanasonicECQ-E2104JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2104JB
Yageo GroupR82IC3100DQ60J
Cap Film 0.1uF 250VDC/140VAC PET 5% 7.2 X 4.5 X 9.5mm RDL 5mm Ammo Pack
Yageo GroupR60IF3100AA6AJ
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Bag Automotive AEC-Q200
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32520C3104J189 fournies par ses distributeurs.
Cap, 0.1Uf, 250V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32520C3104J189
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.10uF, 250V DC, 4mm(W) x 8.5mm(H) x 10mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 100nF 160V