TDK B32021A3682M189
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32021A3682M189.
TDK
Datasheet23 pagesIl y a 5 ans
Farnell
EPCOS
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupF850AP682M300A
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount, 5124
Yageo GroupR413I16800000M
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413F16800000M
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TDK B32021A3682M189 fournies par ses distributeurs.
FILM CAP Y2 MKP 6.8 NF 20% 300Vac LS 10mm, TAPE & REEL
EMI Suppression Capacitors, 0.0068uF, 300Vrms AC, 5m(W) x 11m(H) x 13m(L)
CAP FILM 6800PF 20% 300VAC RAD
6.8nF 卤20% Y2 300V Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS