Yageo Group F850AP682M300A
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount, 5124
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group F850AP682M300A.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
Farnell
Newark
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2003-10-29
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR413I16800000M
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413F16800000M
Epcos B32021 6.8nF Polypropylene Film Capacitor 300 V ac +/-20%; Through Hole
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Yageo Group F850AP682M300A fournies par ses distributeurs.
Cap Film Suppression Y2 0.0068uF 1250VDC/300VAC PP 20% (13 X 6 X 12mm) Radial 10mm 110C Bulk
Cap 0.0068Uf 1250Vdc/300Vac Plyp 20% 13 X 6 X 12Mm Rdl 10Mm Rohs Compliant: Yes
CAP, 6800PF, 20%, PP, RADIAL; Capacitance: 6800pF; Suppression Class: Y2; Product Range: PHE850 Series; Voltage Rating X: -; Voltage Rating Y: 300V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 20%; d