TDK ACM1513-551-2PL-TLHF
Common Mode Chokes 550Ω@100MHz CHOKE_15X13MM_SM 550Ω - 10A 15.00 x 13.00mm 6.00mm 4mΩ
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK ACM1513-551-2PL-TLHF.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Upverter
TDK
Farnell
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+22.46%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
81,220
Authorized Distributors
6
Inductance
Impedance
550 Ω
550 Ω
550 Ω
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
100 MHz
Current Rating
10 A
10 A
10 A
DC Resistance (DCR)
4 mΩ
4 mΩ
4 mΩ
Number of Lines
2
Introduction Date2012-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
DLP Series 1206 550 Ohm 100 mA 3.6 Ohm DCR 16 V SMT Common Mode Choke
Common Mode Chokes 700Ω@100MHz 6mΩ 12.00 x 11.00mm CHOKE_12X11MM_SM 8A 6.00mm 700Ω
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 700Ohm 100MHz 5A 10mOhm DCR SMD Automotive T/R
DLW Series 1206 600 Ohm 260 mA 0.8 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Descriptions
Descriptions de TDK ACM1513-551-2PL-TLHF fournies par ses distributeurs.
ACM Series 6052 550 Ohm 10 A 4 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
CMC 10A 2LN 550 OHM SMD / Common Mode Chokes Dual 550Ohm 100MHz 10A 0.004Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes and Filters; TDK; ACM1513-551-2PL-TLHF; 6 mm; 4 mOhm; 15 mm; 13 mm
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=550Ω at 100MHz, L x W x T :
CHOKE, COMMON MODE, 550OHM, 10A; Rated Current: 10A; Inductance: -; Product Range: ACM Series; Impedance: 550ohm; Common Mode Filter Case: 15mm x 13mm x 6mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Co