TAIYO YUDEN LSQBA201616T150K
Inductor Molded Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 130mA 0806 Emboss T/R
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
3,800
Authorized Distributors
5
Inductance
15 µH
15 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
130 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
700 mΩ
700 mΩ
Q Factor
Test Frequency
2.52 MHz
2.52 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de TAIYO YUDEN LSQBA201616T150K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0806
Wire Wound Ferrite Inductor
FIXED IND 15UH 130MA 700 MOHM
130mA 15¦ÌH 700m¦¸ ¡À10% 0806