TAIYO YUDEN CB2016T150K
Inductor Power Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.44A 0.91Ohm DCR 0806 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TAIYO YUDEN CB2016T150K.
IHS
Newark
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
TAIYO YUDENCBC2518T150K
Inductor Power Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.5A 0.845Ohm DCR 1007 T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind RF Choke Bobbin Core 15uH 10% 2.52MHz 70Q-Factor Ferrite 460mA AXL T/R
Ind Power Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 60Q-Factor Ferrite 500mA RDL Bag
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 15uH ±10% 2.52MHz 15 Q-Factor Ferrite 370mA T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Descriptions
Descriptions de TAIYO YUDEN CB2016T150K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0806
Wire-wound Chip Power Inductors (CB series)[CB], 0.21A, 15 uH, ± 10 %, 0806, RoHS
Taiyo Yuden SCT
FIXED IND 15UH 440MA 910MOHM SMD
CB 0806 (2016Metric) 0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm 15muH
Power Inductor, 15Uh, 0.21A, 10%, 28Mhz; Core Material:Ferrite; Dc Current Rating:210Ma; Dc Resistance Max:0.7Ohm; Inductance:15Μh; Inductance Tolerance:± 10%; Inductor Case Style:0806; No. Of Pins:2; Reel Quantity:2000 Rohs Compliant: Yes |Taiyo Yuden CB2016T150K