Sumida CDRH127NP-331MC
Ind Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 950mA Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Sumida CDRH127NP-331MC.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Factory Futures
LKR
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-14.45%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 1A 492mOhm DCR Blister T/R
API DelevanSPD127R-334M
General Purpose Inductor, 330uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 1.1A 340mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 0.95A 0.5928Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS12555T331MN
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 100KHz 0.96A 0.492Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 330uH 20% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 0.9A 0.62Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Sumida CDRH127NP-331MC fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 330UH 950MA 640 MOHM / Inductor Power Shielded Drum Core 330uH 20% 1KHz Ferrite 1.3A 0.64Ohm DCR T/R
Fixed Inductor Nonstandard 330µH ±20% 950mA 640mΩ - -
CDRH Series 330 uH 20 % Tolerance 0.95 A Shielded Surface Mount Power Inductor