TDK SLF12565T-331MR87-H
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 0.95A 0.5928Ohm DCR Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK SLF12565T-331MR87-H.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.70%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 1A 492mOhm DCR Blister T/R
Wurth Elektronik744770233
WE-PD SMT Shielded Power Inductor
API DelevanSPD127R-334M
General Purpose Inductor, 330uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 1.1A 340mOhm DCR T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.42Ohm DCR 4949 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de TDK SLF12565T-331MR87-H fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 330uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
FIXED IND 330UH 950MA 592.8 MOHM
1KHz 870mA 950mA 330¦ÌH 592.8m¦¸ ¡À20% SMD , 12.5mm*12.5mm*6.85mm
SMD / SMT Inductors (Coils), L=330μH, L x W x T :
12.5Mm X 12.5Mm X 6.5Mm, -40 To +125 Degc, 0.87A, 330 H, 592.8M/Tape And Reel |Tdk SLF12565T-331MR87-H
SLF-H Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 330muH