Struthers-Dunn A311XBXP-120A
Relay; E-Mech; Sequencing; DPDT; Cur-Rtg 5A; Ctrl-V 120AC; Vol-Rtg 120, 240/28AC/DC
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Datasheet1 pageIl y a 22 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.14%
Pièces détachées
TE Connectivity2-1393104-5
10ms 15ms 10A 240V@AC 2 Form C (DPDT-NO, NC) 2.25K¦¸ 17.5mA 240V 120V , 35.71mm*35.71mm*50.8mm
TE ConnectivityK10P-11A15-120
Power Relay 120VAC 15A DPDT(28.2mm 21.8mm 34.9mm) Socket Medical
TE ConnectivityKRPA-11AY-120
KRPA Series 5 A DPDT 120 VAC Socket Mount General Purpose Power Relay
TE Connectivity2-1393104-9
Power/Signal Relay, 2 Form C, Momentary, 10A (Contact), AC Input, Panel Mount
TE Connectivity / P&BKA-11AG-120
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 2100mW (Coil), AC Input, AC Output
Schneider Electric782XBXM4L-120A
POWER RELAY, DPDT, 120VAC, 15A, PLUG IN; Product Range:MAGNECRAFT - 782 Series;
Descriptions
Descriptions de Struthers-Dunn A311XBXP-120A fournies par ses distributeurs.
Electromechanical Relay DPDT 5A 120VAC 540Ohm Plug-In
Relays 120VAC DPDT