Stackpole Electronics SM4124JT12R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 12ohm, 4.899V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4124
Introduction Date2011-05-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Stackpole ElectronicsSM6227FT11R3
Res Wirewound 6227 11.3 Ohm 1% 3W ±20ppm/°C Molded J-Lead SMD Plastic T/R
Descriptions
Descriptions de Stackpole Electronics SM4124JT12R0 fournies par ses distributeurs.
RES, WW, 4124, 12 ohm, 5%, 2W