Stackpole Electronics SM6227FT11R3
Res Wirewound 6227 11.3 Ohm 1% 3W ±20ppm/°C Molded J-Lead SMD Plastic T/R
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Stackpole Electronics SM6227FT11R3 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 11.3ohm, 5.82V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 6227