Eaton MS3112E20-16PW
MIL Series Connector, 16 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton MS3112E20-16PW.
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces de rechange
Ce composant
Stock
126
Authorized Distributors
1
Gender
Male
Male
Number of Positions
16
Mount
Panel
Box, Flanges, Panel
Current Rating
13 A
13 A
Pièces détachées
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 16pin Aluminum Alloy 13A , , 26.67mm*46.04mm
Amphenol IndustrialPT02A-20-16P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 16 POS Solder ST Box Mount 16 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02E-20-16P
Amphenol IndustrialPT02A-20-16S
MIL Series Connector, 16 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT02E-20-16S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 16 POS Solder ST Box Mount 16 Terminal 1 Port
ITT / CannonKPT02E20-16P
Descriptions
Descriptions de Eaton MS3112E20-16PW fournies par ses distributeurs.
Conn Circular PIN 16 POS Solder ST Flange Mount 16 Terminal 1 Port
851 16C 16#16 Pin Recp |Souriau-Sunbank/eaton MS3112E20-16PW