Schneider Electric W9AS5D22-24
Relay, Spdt, 240Vac, 28Vdc, 30A
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 15 ans
Datasheet4 pagesIl y a 17 ans
Datasheet2 pagesIl y a 21 ans
Pièces détachées
PanasonicACNM5112SAX
Relays 12VDC 225Ohm 30(NO)/15(NC)A SPDT(15.5x14.8x15.1)mm SMD Middle Load Relay Automotive
Power Relay 12VDC 25A SPDT(15.5mm 12.1mm 13.7mm) THT Automotive
Power Relay 12VDC 35A SPDT(13.7x6.6x13.5)mm THT Automotive
Power Relay 10VDC 35A SPDT(17.4x7.2x13.5)mm THT Automotive
PanasonicCM1-12V
Automotive Relay, 12 VDC, 35 A, SPDT, Socket, Plug In, Quick Connect, CM
PanasonicCM1-R-12V
Electromechanical Relay, SPDT, 35A (Contact), 14VDC (Contact), Random, DC Output
Descriptions
Descriptions de Schneider Electric W9AS5D22-24 fournies par ses distributeurs.
Low Signal Relays - PCB 24VDC PCMNT SPDT