TE Connectivity RN122-0.8-02-39M
Choke/filter Common Mode 0.8A 39MH 1000MOHM Horizontal Rn Series
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind Common Mode Choke Wirewound 51uH -30% to 50% 1MHz 230mA 1812 Embossed Plastic T/R
PanasonicEXC-24CE360UP
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 200mA SMD Embossed Carrier T/R
Wurth Elektronik744232102
Common Mode Chokes / Filters WE-CNSW LnFltr1206 1000Ohm 100MHz 230mA
PanasonicEXC-34CE201U
Common Mode Chokes Dual 200Ohm 100MHz 200mA 1Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes Dual 24Ohm 100MHz 100mA 1Ohm DCR SMD T/R
Choke, Common Mode, 12 Ohm, 16 nH, 100 mA, 0.65mm x 0.5mm x 0.3mm
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN122-0.8-02-39M fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.8A 1Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 39Mh, 0.8A, Rad; Dc Current Rating:800Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:39Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN122-0.8-02-39M
RN122-0.8-02-39M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .8 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .8 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN122-0.8-02-39M | Internal Number: 816509-SF | TE Connectivity | Schaffner