Samtec ZF1-30-01-TM-WT
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec ZF1-30-01-TM-WT.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Technical Drawing4 pagesIl y a 9 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
_legacy Avnet
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-18.93%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
22,097
Authorized Distributors
6
Number of Circuits
Current Rating
Cable Length
Pièces détachées
TE Connectivity487951-6
Conn FPC Connector SKT 6 POS 1mm Solder RA SMD Reel
Conn FPC Connector SKT 40 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
Conn FFC/FPC Connector SKT 50 POS 0.5mm Solder ST SMD Easy-On T/R
FFC/FPC Connector Socket 30 Position 0.5 mm Solder Straight Surface Mount Emboss T/R
TE Connectivity2-487951-0
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD Reel
4 Position FPC Connector Contacts, Top 0.039 in Surface Mount, Right Angle
Descriptions
Descriptions de Samtec ZF1-30-01-TM-WT fournies par ses distributeurs.
Connector FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder RA SMD