Samtec TSW-108-25-L-D-RA
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.54mm Solder Tail (25) - Fast Stock(mc)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TSW-108-25-L-D-RA.
Samtec
Electro Sonic
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-1.30%
Stock
16,288
Connector Type
Male Pin
Pièces détachées
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 16 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole C-Grid Tray
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Amphenol Communications Solutions76383-308LF
Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Double Row, Right Angle.
16pin 2.54mm 2 2.54mm Header,Push-Pull 2.5A 760nm 27.94mm*12.13mm
Descriptions
Descriptions de Samtec TSW-108-25-L-D-RA fournies par ses distributeurs.
SAMTEC TSW-108-25-L-D-RA Board-To-Board Connector, Right Angle, TSW Series, 16 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Bulk
Headers & Wire Housings Classic PCB Header S trips, 0.100 pitch
.025"" SQ. POST HEADER .100"" (2,54MM)
RS APAC
HEADER, 2.54MM, THT, R/A, 16WAY;
Header, 2.54Mm, Though Hole, Right Angle, 16 Position; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:16Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Right Angle; Product Range:Tsw Seriesrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TSW-108-25-L-D-RA