Samtec FFSD-05-D-15.00-01-N
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFSD-05-D-15.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Newark
Sager Electronics
Tendance sur 3 mois:
-16.92%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1-57013-5
Flat Cable Polyvinyl Chloride 30Conductors 30AWG 150VAC Gray/Red Edge 30.48m T/R
Descriptions
Descriptions de Samtec FFSD-05-D-15.00-01-N fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly 0.38m 30AWG 0.635mm 10 to 10 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assembly Flat Ribbon 0.381m 30AWG IDC Connector to IDC Connector 10 to 10 POS F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, 10 Positions, 15 ", 381 mm, 1.27 mm"
RS APAC
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSY
Cable Assy, Idc Rcpt-Rcpt, 10P, 381Mm; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Ways; Cable Length - Imperial:15"; Cable Length - Metric:381Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Product Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-05-D-15.00-01-N