Samtec FFMD-20-T-08.00-01-N
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 40P, 203.2Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFMD-20-T-08.00-01-N
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec FFMD-20-T-08.00-01-N.
Newark
Sager Electronics
Toby Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-57.14%
Pièces détachées
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 8 ", 203.2 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Descriptions
Descriptions de Samtec FFMD-20-T-08.00-01-N fournies par ses distributeurs.
".050"" Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assemblies
Cable Assembly Flat Ribbon 0.2m 30AWG 40 POS IDC Connector to 40 POS IDC Connector M-F IDT-IDT Bulk
IDC Wire Cable 1.27mm .050"" Pitch