Samsung Electro-Mechanics CL10C3R5CB8NNNC
50V 3.5pF C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet36 pagesIl y a 10 ans
Arrow Electronics
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Samsung Electro-MechanicsCL21C3R3BBANNNC
50V 3.3pF C0G 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 3.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL05C3R3CB5NNNC
50V 3.3pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 3.6pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics CL10C3R5CB8NNNC fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 3.5pF 50V C0G 0.25pF SMD 0603 125°C Cardboard T/R
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 3.5pF ±0.25pF C0G NP0
CL10 Series 3.5 pF 50 V ±0.25 pF Tol. C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 7.14% +Tol, 7.14% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000035uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 3.5PF 50V C0G/NP0 0603