Murata GRM0335C1H3R3CA01D
50V 3.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata GRM0335C1H3R3CA01D.
Tendance sur 3 mois:
-39.26%
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Capacitance
3.3 pF
3.3 pF
3.3 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-01-29
Pièces détachées
Samsung Electro-MechanicsCL21C3R3BBANNNC
50V 3.3pF C0G 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 3pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
Samsung Electro-MechanicsCL05C3R3CB5NNNC
50V 3.3pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL03C030CA3GNNC
25V 3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 3pF 50V C0G 0.1pF SMD 0402 125°C
0402 3 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Descriptions
Descriptions de Murata GRM0335C1H3R3CA01D fournies par ses distributeurs.
0201 3.3 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 3.3pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125C T/R
0201 (0603Metric) CERAMIC CAPACITOR GRM 50V 3.3pF ±0.25pF C0G NP0
Cap Ceramic 3.3pF 50V C0G 0.25pF SMD 0201 125°C Paper T/R
Avnet Japan
Chip Capacitor (MLCC) 0201 3.3pF ±0.25pF 50V C0G(NP0)
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 7.5758% +Tol, 7.5758% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000033uF, Surface Mount, 0603M/0201
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0201
Cap, 3.3Pf, 50V, Mlcc, 0201; Capacitance:3.3Pf; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25Pf; Dielectric Characteristic:C0G/Np0; Product Range:Grm Series; Operating Temperature Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM0335C1H3R3CA01D