ROHM MCR25JZHJ000
Res Thick Film 1210 0 Ohm 5% 1/4W Molded SMD Embossed T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ROHM MCR25JZHJ000.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Introduction Date1996-12-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-03-01
LTD Date2024-03-01
Pièces détachées
Yageo GroupRC1210JR-070RL
Zero Ohm Resistor, Jumper, 1210 [3225 Metric], Thick Film, 500 mW, 2 A, Surface Mount Device
PanasonicERJ14Y0R00U
Yageo GroupAC1210JR-070RL
Zero Ohm Resistor, Jumper, 1210 [3225 Metric], Thick Film, 500 mW, 5 A, Surface Mount Device
KOA SpeerRK73Z2ETTD
Res Thick Film 1210 0 Ohm Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de ROHM MCR25JZHJ000 fournies par ses distributeurs.
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/4W 1210 / 0 Ohms Jumper 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
MCR Series 1210 0 O Jumper Surface Mount Thick Film Chip Resistor
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR MCR 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.25W 1/4W 0Ohm 200ppm/C
RES 0.0 OHM 1/4W JUMP 1210 SMD
Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0ohm, Surface Mount, 1210