ROHM MCR10EZPF1303
Res Thick Film 0805 130K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ROHM MCR10EZPF1303.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
Stock
38,852
Authorized Distributors
2
Resistance
130 kΩ
130 kΩ
130 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ6ENF1303V
Res Thick Film 0805 130K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0805FR-07130KL
Res Thick Film 0805 130K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 130K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0805FR-07130KL
AC FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 130kOhm 0.125W 1/8W
Yageo GroupRC0805FR-10130KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 130000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 130000ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Descriptions
Descriptions de ROHM MCR10EZPF1303 fournies par ses distributeurs.
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 0805 Case 130K Ohms 1% Tolerance 100 PPM
130K¦¸ ¡À1% 125mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2mm*1.25mm*650¦Ìm