Rochester Electronics BSM25GB120DN2
Trans IGBT Module N-CH 1200V 38A 200000mW 7-Pin 34MM-1
Obsolete
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 26 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date1996-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-09-30
Pièces détachées
Insulated Gate Bipolar Transistor, 25A I(C), 1200V V(BR)CES, N-Channel