Recom Power R-78E15-0.5
R-75E-05 Series Single Output 15 V 0.5 A Switching Regulator Module - SIP-3
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Recom Power R-78E15-0.5.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
TME
Recom Power
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.55%
3DTélécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Introduction Date2016-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Recom PowerR-78E12-0.5
R-75E-05 Series Single Output 12 V 0.5 A Switching Regulator Module - SIP-3
Switching Regulator, 0.5A, 450kHz Switching Freq-Max, PSIP3
Recom PowerR-78E5.0-0.5
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SIP3 reg; V. In: 7-28; V. Out: 5.0; mA. Out: 500
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SIP3 reg; V. In: 6-28; V. Out: 3.3; mA. Out: 500
Texas InstrumentsLM2574HVMX-15/NOPB
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.5A, 52kHz Switching Freq-Max, PDSO14
Descriptions
Descriptions de Recom Power R-78E15-0.5 fournies par ses distributeurs.
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SIP3 reg; V. In: 18-28; V. Out: 15; mA. Out: 500
DC-DC CONVERTER, SIP3 REG, SINGLE OUTPUT, 0.5A, 15V OUT, R-78E SERIES
Dc-Dc Converter, 15V, 0.5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:7.5W; Output Current Max:500Ma; Product Range:R-78E Series; Dc/Dc Converter Mounting:Through Hole; Input Voltage Dc Min:18V Rohs Compliant: Yes |Recom Power R-78E15-0.5