Recom Power R-78E5.0-0.5
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SIP3 reg; V. In: 7-28; V. Out: 5.0; mA. Out: 500
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Recom Power R-78E5.0-0.5.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Upverter
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Tendance sur 3 mois:
+12.31%
3DTélécharger
EE Concierge
3DTélécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Introduction Date2013-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
VXO78-500 Series 24 / 12 Vin ±5 Vout Non-Isolated DC Switching Regulator
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 2.5W, Hybrid
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 12W, Hybrid
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 6W, Hybrid
Descriptions
Descriptions de Recom Power R-78E5.0-0.5 fournies par ses distributeurs.
DC-DC CONVERTER, 5V, 0.5A; No. of Outputs: 1 Output; Output Power Max: 2.5W; Output Voltage Nom.: 5V; Output Current Max: 500mA; DC / DC Converter Output Type: Fixed; DC / DC Converter Mounting: Through Hole; Input Voltage DC
Dc/Dc Converter, 2.5W, 5V, 0.5A, Sip; Tipo De Conversor Dc/Dc:Sip; Convertidor Dc/Dc, Montaje:Agujero Pasante; Núm. De Salidas:1; Potencia De Salida Máx.:2.5W; Corriente De Salida Máx.:500Ma; Tensión De Entrada Dc Mín.:7V |Recom Power R-78E5.0-0.5