Ralec RTT03513JTP
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 51kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Axis Part LimitedRTT03513JTP1001
2d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ralec RTT03513JTP.
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 2 ans
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
100
Authorized Distributors
0
Resistance
51 kΩ
51 kΩ
51 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descriptions
Descriptions de Ralec RTT03513JTP fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 51000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603