Piher PT10LH01-103A2020
Res Carbon Film Trimmer 10K Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (10.3 X 12.1mm) Pin Thru-Hole
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Piher PT10LH01-103A2020.
SOS electronic
Datasheet7 pagesIl y a 9 ans
Pièces détachées
Trimmer Potentiometers 10Kohms 10mm Rnd Top adj
Trimmer Potentiometers 10Kohms 10mm Rnd Side adj
Top Adjustment VERTICAL ROHS3Compliant Carbon Potentiometer 卤20% 280掳 50mW 20V
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 10000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
TE Connectivity1630478-3
Res Carbon Film Trimmer 10K Ohm 20% 3/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.8 X 12.1mm) Pin Thru-Hole
Descriptions
Descriptions de Piher PT10LH01-103A2020 fournies par ses distributeurs.
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LH 10 K
Trimmer/carbon 10kOhm linear 0.15W ±20%
Trimpots - Single Turn 10Kohms 10mm Rnd Side adj