Panduit SE75PFR-CR0
Braided Cable Sleeve, 3/4 in Inside Dia., 1-1/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Polyethylene, Black
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit SE75PFR-CR0.
Sager Electronics
Datasheet2 pagesIl y a 19 ans
Datasheet1 pageIl y a 0 an
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.95%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitSE50P-CR0
Braided Cable Sleeve, 1/2 in Inside Dia., 3/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
Alpha WireSW41 BK005
Cable Accessories Spiral Wrap Tubing Polyethylene Black
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
Descriptions
Descriptions de Panduit SE75PFR-CR0 fournies par ses distributeurs.
Non-Heat Shrink Tubing and Sleeves Exp. Sleeving .75" (19.1mm)Flame Ret.
Panduit SE75PFR-CR0 Braided Expandable Sleeving, 0.75" diameter (19.1mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Flame Retardant, Polyethylene Terephthalate, 100 ft. per reel Exp. Sleeving, .75" (19.1mm),Flame Ret.,