Panduit SE50P-CR0
Braided Cable Sleeve, 1/2 in Inside Dia., 3/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit SE50P-CR0.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
element14
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+46.39%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2016-01-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
Network Cable Wiring Accessories GROMMET EDGING 100' BLACK PE W/ADHESIVE
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
Alpha WireSW41 BK005
Cable Accessories Spiral Wrap Tubing Polyethylene Black
Descriptions
Descriptions de Panduit SE50P-CR0 fournies par ses distributeurs.
Panduit SE50P-CR0 Elastic Braided Cable Hose Flexible Black Wear Protection
Panduit SE50P-CR0 Braided Expandable Sleeving, 0.50" diameter (12.7mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Polyethylene Terephthalate, 100 ft. per reel. Exp. Sleeving, 0.50" (12.7mm),Black