Panduit SE75P-CR0
Braided Cable Sleeve, 3/4 in Inside Dia., 1-1/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit SE75P-CR0.
Electro Sonic
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Sager Electronics
Farnell
element14 APAC
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-44.09%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitSE50P-CR0
Braided Cable Sleeve, 1/2 in Inside Dia., 3/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
TE Connectivity500030-1
Descriptions
Descriptions de Panduit SE75P-CR0 fournies par ses distributeurs.
BRAIDED EXPANDABLE SLEEVING, PET, 19.1MM; Sleeving / Tubing Type: Braided; Sleeving Material: PET (Polyethylene Terephthalate); Sleeving Colour: Black; Internal Diameter: 19.1mm; Length - Metric: 30.5m; Length - Imperial: 100f
Panduit SE75P-CR0 Braided Expandable Sleeving, 0.75" diameter (19.1mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Polyethylene Terephthalate, 100 ft. per reel. Exp. Sleeving, 0.75" (19.1mm),Black